Masz pytania Zadzwoń tel: (43)8433303

Producenci


» przeczytaj wszystkie opinie

Jeśli zastanawiasz się jaka podstawka pod laptopa będzie dla Ciebie odpowiednia, to ten dział jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy tylko dobre podstawki chłodzące zwane również notebook coolerami. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, iż w dzisiejszych wydajnych notebookach podstawka chłodząca laptop to niezbędne akcesoria komputerowe.

Podstawka pod laptopa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
AAB Cooling NC1 Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC1 Podstawka pod laptopa
9,99 zł
szt.

AAB Cooling NC1 Podstawka pod laptopa jest ekstremalne cicha, pracuje generując hałas tylko 20 db, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Układ montażu wentylatorów to sprawdzony zestaw pozwalający na niska emisję hałasu.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC14 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC14 Czarna Podstawka pod laptopa
13,90 zł
szt.

Czarna Podstawka pod laptopajest ekstremalne cicha pracuje generując hałas tylko 11dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Jeden duży wentylator jest zamontowany centralnie zapewniając niska emisję hałasu.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC15 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC15 Czarna Podstawka pod laptopa
19,00 zł

Czarna Podstawka pod laptopa to cicha podstawka chłodząca, wykonana plastika, a siatka chorniąca wentylator z metalu, pracuje generując hałas tylko 15dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Jeden duży wentylator!

Dostępność
brak towaru
AAB Cooling NC17 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC17 Czarna Podstawka pod laptopa
9,90 zł

AAB Cooling NC17 Czarna Podstawka pod laptopa jest ekstremalne cicha, pracuje generując hałas tylko 16dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Dwa wentylatory są zamontowane centralnie zapewniając niska emisję hałasu.

Dostępność
brak towaru
AAB Cooling NC18 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC18 Czarna Podstawka pod laptopa
11,90 zł

AAB Cooling NC18 Czarna Podstawka pod laptopa jest bardzo wydajna, cicha, pracuje generując hałas tylko 23dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Dwa wentylatory są zamontowane centralnie zapewniając niska emisję hałasu.

Dostępność
brak towaru
AAB Cooling NC20 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC20 Czarna Podstawka pod laptopa
23,90 zł
szt.

Cicha aluminiowa podstawka chłodząca, mobilna podstawka, pracuje generując hałas tylko 15dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Duży wentylator! Model NC20 wyposażony jest w regulacje kąta nachylenia podstawki!

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC25 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC25 Czarna Podstawka pod laptopa
22,90 zł

Cicha podkładka pod laptopa, pracuje generując hałas tylko 20dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Klawiatura może być ustawiona pod różnymi kątami dla lepszej pracy.

Dostępność
brak towaru
AAB Cooling NC27 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC27 Czarna Podstawka pod laptopa
24,90 zł
szt.

Czarna Podstawka pod laptopa pracuje z hałasem tylko 12,3dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Dwa wentylatory są zamontowane centralnie zapewniając niska emisję hałasu.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC28 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC28 Czarna Podstawka pod laptopa
19,49 zł
szt.

Wyjątkowo cieńka obudowa z dużym 160 mm wentylatorem podświetlanym na niebiesko. Przepływ powietrza: Wentylator kierują chłodne powietrze, które znajduje sie poniżej, na cała obudowę laptopa. Pozwala to na obniżenie temperature obudowy jak również rdzenia

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC29 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC29 Czarna Podstawka pod laptopa
15,90 zł

Wyjątkowo cieńka obudowa z jednym dużym 140mm wentylatorem podświetlanym na niebiesko. Gumowe podnóżki eleminują wibracje i resosnans. Regulacja obrotów poprzez wbudowany potencjometr.

Dostępność
brak towaru
AAB Cooling NC30 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC30 Czarna Podstawka pod laptopa
9,00 zł

Wyjątkowo cieńka obudowa z jednym dużym (średnica aż 19cm) bardzo wydajnym, a zarazem wyjątkowo cichym wentylatorem. Przepływ powietrza: Wentylator kierują chłodne powietrze, które znajduje sie poniżej, na cała obudowę laptopa.

Dostępność
brak towaru
AAB Cooling NC32 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC32 Czarna Podstawka pod laptopa
26,90 zł
szt.

Cicha podstawka pod laptopa wraz z zewnętrzną siatką aluminiową, regulatorem obrotów i dodatkowym portem USB. W zestawie: przełącznik zasilania On/Off

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC35 Podstawa pod laptopa AAB Cooling NC35 Podstawa pod laptopa
38,90 zł
szt.

Cicha podstawka z dwoma (140mm) podświetlanymi wentylatorami wraz z zewnętrzną siatką aluminiową, dodatkowym portem USB, włącznikiem i regulowanym kątem nachylenia oraz wyprofilowana podstawą umożliwiająca korzystanie z podstawki na kolanach!

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC36 Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC36 Podstawka pod laptopa
17,90 zł

Cicha podstawka pod laptopa z dużym wentylatorem wraz z zewnętrzną siatką aluminiową, replikowanym portem USB.

Dostępność
brak towaru
AAB Cooling NC39 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC39 Czarna Podstawka pod laptopa
32,90 zł
szt.

Czarna Podstawka pod laptopa to cicha aluminiowa podstawka chłodząca, mobilna podstawka, pracuje generując hałas tylko 15dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Duży wentylator zamontowany centralnie zapewnia niski hałas.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC40 Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC40 Podstawka pod laptopa
94,90 zł
szt.

Dookoła podstawy znajduje się wykończenie materiałowe, pokryte neopropenem, które idealnie tłumi i amortyzuje drgania z wentylatorów. Zastosowanie miękkiej tkaniny pozwala na korzystanie z podstawki na kolanach, jak również np. na łóżku.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC41 Podstawka pod laptopa Czarna AAB Cooling NC41 Podstawka pod laptopa Czarna
41,90 zł
szt.

Dobra i wydajna podstawka pod laptopa, która dzięki umiejscowaniu otworów wentylacyjnych w cześci przedniej oraz dolnej pozwala na korzystanie na kolanach, jak również np. na łóżku. Ergonomiczny kształt, duży (23cm) wydajny i cichy (11,5dB) wentylator.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC42 Podstawka pod laptopa Biała AAB Cooling NC42 Podstawka pod laptopa Biała
39,00 zł
szt.

Biała podstawka z dwoma dużymi wentylatorami (Blue LED) wraz z zewnętrzną siatką aluminiową, dodatkowym portem USB i regulowanym kątem nachylenia oraz wyprofilowana podstawą umożliwiająca korzystanie z podstawki na kolanach!

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC43 Podstawka pod laptopa Czarna AAB Cooling NC43 Podstawka pod laptopa Czarna
19,90 zł

Czarna Podstawka pod laptopa to cicha aluminiowa podstawka chłodząca, mobilna podstawka, pracuje generując hałas tylko 16dB. Duży wentylator zamontowany centralnie zapewniając niska emisję hałasu. Podstawka jest wykonana bardzo solidnie,

Dostępność
brak towaru
AAB Cooling NC45 Podstawka pod laptopa Czarna AAB Cooling NC45 Podstawka pod laptopa Czarna
71,90 zł
szt.

Pierwsza podstawka firmy AAB COOLING, która posiada aż pięć wentylatorów! Doskonała dla bardzo dużych notebooków, które potrzebują mocnej i solidnej podstawy chłodzącej. Za wydajne chłodzenie odpowiada jeden wentylator 120mm oraz cztery wentylatory 70mm.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC46 Czarna Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC46 Czarna Podstawka pod laptopa
22,00 zł
szt.

Czarna Podstawka pod laptopa to pierwsza podstawka firmy AAB COOLING, która posiada dwa duże 14cm wentylatory z 11 łopatkami! Doskonała dla średniej wielkości notebooków, wymagających optymalnego chłodzenia. Bardzo solidne wykonanie.

Dostępność
niewielka ilość
AAB Cooling NC5 Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC5 Podstawka pod laptopa
9,00 zł
szt.
Cicha podstawka chłodząca, pracuje generując hałas tylko 20dB, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji. Układ montażu wentylatora to sprawdzony zestaw pozwalający na niska emisję hałasu.
Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC53 Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC53 Podstawka pod laptopa
39,00 zł
szt.

Bardzo wydajne wentylatory podświetlane na niebiesko w dobrej jakościowo podstawce. Na spodzie znajduje się możliwość regulacji wysokości kąta nachyleniai od 4,5 do 45 stopni. W podstawce dwa duże, wysoko wydajne 9cm wentylatory z 4 łopatkami.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC54 Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC54 Podstawka pod laptopa
15,90 zł
szt.

AAB Cooling NC54 Czarna Podstawka pod laptopa to cicha podstawka chłodząca, wykonana plastika, a siatka chorniąca wentylator z metalu, pracuje generując hałas tylko 19 db, co czyni konstrukcje wyjątkowo cichą w stosunku do konkurencji.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC55 Czarna podstawka pod laptopa AAB Cooling NC55 Czarna podstawka pod laptopa
25,90 zł
szt.
Bardzo cieńka czarna podstawka chrakteryzująca się wysokim połyskiem, z dwoma wydajnymi i bardzo cichymi wentylatorami 80mm oraz zewnętrzną siatką aluminiową. Umożliwia stabilną pracę laptopa/notebooka podczas użytkowania. Idealny komfort podczas pisania.
Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC57 Podstawka pod laptopa aluminiowa AAB Cooling NC57 Podstawka pod laptopa aluminiowa
66,90 zł
szt.

Aluminiowa, bardzo cicha podstawka z dużym 195mm, podświetlanym wentylatorem wraz z zewnętrzną siatką aluminiową, dodatkowym portem USB, włącznikiem. Idealny komfort podczas pisania na klawiaturze. Funkcja Ice cool - doskonale chłodzi nadgarstki.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC58 Podstawka pod laptopa aluminiowa AAB Cooling NC58 Podstawka pod laptopa aluminiowa
71,90 zł
szt.

Aluminiowa, bardzo cicha podstawka z dużym 195mm, podświetlanym wentylatorem wraz z zewnętrzną siatką aluminiową, dodatkowym portem USB, włącznikiem.Idealny komfort podczas pisania na klawiaturze. Funkcja Ice cool - doskonale chłodzi nadgarstki.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC59 Podstawka pod laptopa aluminiowa AAB Cooling NC59 Podstawka pod laptopa aluminiowa
59,90 zł
szt.

Aluminiowa, bardzo cicha podstawka z dużym 195mm, podświetlanym wentylatorem wraz z zewnętrzną siatką aluminiową, dodatkowym portem USB, włącznikiem.Idealny komfort podczas pisania na klawiaturze. Funkcja Ice cool - doskonale chłodzi nadgarstki.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC6 Czarna podstawka pod laptopa AAB Cooling NC6 Czarna podstawka pod laptopa
19,00 zł
szt.

Wyjątkowo cieńka obudowa z dwoma bardzo wydajnymi, a zarazem wyjątkowo cichymi wentylatorami. Ergonomiczny projekt zapewniający przyjemność z pracy. Produkt umożliwia dopasowanie monitora LCD na wprost oczu w celu uniknięcia zmeczęnia nadgarstków.

Dostępność
niewielka ilość
AAB Cooling NC60 Podstawka pod laptopa aluminiowa AAB Cooling NC60 Podstawka pod laptopa aluminiowa
59,90 zł
szt.

Aluminiowa, bardzo cicha podstawka z dużym 195mm, podświetlanym wentylatorem wraz z zewnętrzną siatką aluminiową, dodatkowym portem USB, włącznikiem.Idealny komfort podczas pisania na klawiaturze. Funkcja Ice cool - doskonale chłodzi nadgarstki.

Dostępność
duża ilość
AAB Cooling NC61 Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC61 Podstawka pod laptopa
43,00 zł
szt.

Cicha podstawka z trzema podświetlanymi wentylatorami wraz z zewnętrzną siatką aluminiową, dodatkowym portem USB oraz włącznikiem!

Dostępność
niewielka ilość
AAB Cooling NC63 Podstawka pod laptopa AAB Cooling NC63 Podstawka pod laptopa
42,90 zł
szt.

AAB Cooling NC63 Czarna Podstawka pod laptopa to podstawka firmy AAB COOLING, która posiada dwa duże, wysoko wydajne 14cm wentylatory z 11 łopatkami! Doskonała dla średniej wielkości notebooków, wymagających wydajnego chłodzenia.

Dostępność
duża ilość

Sklep internetowy AAB zaprasza do zapoznania się ofertą handlową. Czym jest cooling? Cooling to chłodzenie komputera a także jego elementów takich jak: procesora, pamięci, cpu, chipsetu, chłodzenie dysków,na kartę graficzną,notebook'a (laptop cooler), procesorów, hdd, dysku, kart graficznych, aktywne, pasywne. Chłodzenie na chipset płyty głównej, procesora, kart grafiki,notebooków, na procesor, cpu, kompa, napędów. Tylko u nas najtaniej w sieci bloki wodne, wyciszanie pc,chłodzenie do notebook'ów. Sprzedaż wysyłkowa zasilaczy komputerowych. Oferujewmy ceny producenta - sprzedaż hurtowa - sprawdź nasz cennik. Jesteśmy dystrybutorem firmy Arctic Cooling (producent). Najtaniej w Polsce - hurtowa cena. Sprawdź także naszą ofertę w serwisie allegro. Ciche chłodzenie i wyciszanie komputera zapewnia chłodzenie wodne. Chłodzenie wodne komputera to najprostrza odpowiedz na pytanie: Jak wyciszyćkomputer ? - Oferujemy porady, wskazówki. Cichy komputer pc zapewni Państwu chłodzenie wodne w komputerze (computer liquid cooling systems), cichy wentylator procesora (cooler), chłodzenie wodne, ciche zasilacze komputerowe,ciche obudowy, cichy zasilacz komputerowy Oferujemy ciche wentylatory (computer cooling fans) o średnicy: 100mm, 120mm, 130mm, 140mm, 80mm, 92mm, 80 mm ,92 mm , 100 mm, 120 mm i średnica powyżej 120 mm. oraz wentylatory na procesor - coolery (chłodzenie procesorów) Opteron, socket Am2 754 939 940 Athlon 64 X2 (amd), Xeon , Core Duo (Centrino 2),Pentium-M, Celeron- M, Celeron D, Pentium D, socket 478 423 370 775 S775 Core2 Duo dual core 64-bit(intel)Cichy kopmuter zapewnią państwu: maty wyciszające, maty wygłuszające do komputera, wodne chłodzenie, radiatory, wiatraczek, chłodzenie wodne. Wyciszanie komputerów to nie wszystko. Oferujemy także:kleje termoprzewodzące,wentylator na procesor, kołki montażowe, spoiwa termiczne,radiator, klej termoprzewodzący, maskownica do komputera, obudowa komputera, obudowy komputerowe, pasta termoprzewodząca, pasty termoprzewodzące, zasilacz, zestawy heatpipe. Oferujemy produkty firm: 3R System AC Ryan,AeroCool,Airbox,Akasa Alphacool Antazone Antec Antec Apevia Aplus Arctic Cooling Avalon BeQuiet BlackWater Chieftec Cooler Master CoolerMaster Coolink Enermax Cooltek Enermax Etasis Hiper HuntKey Levicom Lian-Li Modecom NeoTEC Newance Noctua NZXT Raidmax karty grafiki Rasurbo Revoltec wentylator Scythe cpu Seasonic Sharkoon Silentmaxx SilenX SilverStone SilverStone chłodzenie cpu, Tech Spire Sunbeam laptop cooler Tagan Thermalright thermaltake Topower Xilence Yesico Zalman ZEROtherm.

Click Shop | Hosting home.pl